Twój
Avatar

Zapraszamy do udziału w Programie

Program
dla Ciebie

Zapraszamy do udziału w Programie

Edumaluch.pl

Program wspierający rozwój
i inteligencję u dzieci

Dopasowany do potrzeb i wieku Twojego dziecka

Patronat honorowy
Instytut Matki i Dziecka

Twórcy i autorzy

Anna Hryniewicz

Pedagog i psycholog pracujący z Dziećmi i Rodzinami w ujęciu systemowym oraz duchu psychologii pozytywnej. Z powołania rzecznik Dzieci w dziedzinie rozwijania ich potencjału i stwarzania możliwości rozwoju. Lata nauki i pracy uczyniły ją wyjątkowo doświadczonym i godnym zaufania pedagogiem. 

Ekspert Istytutu Nowoczesnej Edukacji oraz autor projektów edukacyjnych tj. "Równowaga w życiu" oraz  "Talenty - osobiste  żródło mocy". Współtwórca projektu "Dobre Praktyki - dobrzy nauczyciele - skuteczna szkoła", a także jednego z największych polskich projektów edukacyjnych "Eduscience", któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Od 8 lat w ścisłym zarządzie szkół Profuturo wytyczających trendy nowoczesnej, efektywnej edukacji. 

Prywatnie kochająca mama 4 dzieci z niegasnącą ciekawością obserwująca zależności, prawa, procesy wpływające na wychowanie i zachowanie Dzieci, a także satysfakcję Rodzica. Stale śledząca nowe badania, odkrycia  w dziedzinie neurobiologii i neuropsychologii, czym pragnie dzielić się ze wszystkimi Rodzicami.

Bettina Zawłocka

Managing Director, współtwórca i lider kreatywny projektu Edumaluch.pl, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Polish Open University. Doświadczony ekspert e-marketingu rozumiejący pokolenie Internetu i Facebooka.

Edumaluch to projekt wielowymiarowy, zawierający w sobie obszar merytoryczny, obszar technologiczny, a także ważny wymiar formalny. Jest jednym z ciekawszych projektów, które prowadziłam od początku, czyli właściwie od idei. Stoi za nim wspaniała misja i serce Ani Hryniewicz oraz ciekawa wiedza, które mam nadzieję znajdą uznanie Rodziców. To z myślą o Nich planujemy dalszy rozwój funkcjonalności oraz multimedialnych treści merytorycznych.

Opracowanie innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych przyniosło mi mnóstwo radości i satysfakcji. W tym momencie chciałabym serdecznie podziękować Małgosi Taraszkiewicz, Tomkowi Kobus oraz Sebastianowi Lisowi za wkład w realizację projektu.”  

Projekt współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej